Zlać lidera ! Bo kogo? - jak nie lidera ?!

Wielka Sobota w Lubrańcu!

Już jutro 16 maja do miasta Lubraniec, na ulice Sportową, gdzie znajduj się stadion miejscowego klubu - MGKS Lubraniec zawita drużyna z Osięcin - "Ziemowit". Mecz odbędzie się o godzinie !14:30!. Ziemowit jest aktualnym liderem tabeli, który przegrał dopiero jedno spotkanie w całym sezonie. Było to w ubiegłym tygodniu gdzie Start Radziejów pokonał na własnym zespół z Osięcin. Czy to oznacza, że faworyt jutrzejszego spotkania złapał zadyszkę ? Liczymy, że drużyna prowadzona przez Kapuścińskiego powstrzyma świetna passe i nie przegra jutro a to by oznaczało 6 wygrana z rzędu ! MGKS Lubraniec jest jedną drużyną na wiosnę, która wszystkie 5 spotkań wygrała ! Spotkanie poprowadzi Pan Radosław Kaczorowski z Izbicy Kujawskiej.

NAJCIEKAWSZY MECZ XV KOLEJKI:
MGKS LUBRANIEC vs ZIEMOWIT OSIĘCINY!

Bądźcie jutro na Sportowej i pomóżcie MGKSowi wygrać z liderem!

Jesteście naszym 12 zawodnikiem!

Co będzie ?

- Będzie walka !