Ambicjami do końca!

Już w sobotę 6 czerwca o godzinie 16:00 na Sportową przyjedzie zespół z Piotrkowa. Podopieczni trenera Kapuścińskiego jeszcze nie wygrali dotychczas żadnego meczu z odwiecznym rywalem.  Jesienią na ich terenie Lubrańczycy dostali lanie przegrywając 5-0...  Na wiosnę zespół z Lubrańca to inna drużyna, która walczy do końca, mimo porażki z Ciechocinkiem nastroje w drużynie się nie pogorszyły. Arbitrem spotkania będzie Pan Mateusz Bartczak z Włocławka.

Zawodnicy MGKSu Lubraniec udowodnią w ostatnim meczu w tym sezonie, że to oni zasłużyli na miejsce na podium ?

Lubrańczycy łatwo skóry nie sprzedadzą- powiedział Michał Ciesielski- kapitan zespołu.

Podium jest nasz!!!!!!! Lubraniec podium jest nasz !!!!!!!!!! Zapraszamy! SOBOTA! 16!